Fortnite  V8.10 güncellemesi yayınlandı

Fortnite V8.10 güncellemesi yayınlandı

Yazar: Ramazan PEKDOĞAN
14-03-2019 01:40
398

Fortnite  V8.10 güncellemesi yayınlandı

 Oyuna yeni eşyalar ve silahlar ekleyen güncellemenin en önemli değişikliklerinden biri ise oyunun konsol sürümlerindeki kullanıcı havuzlarının birleştirilmesi oldu.

İşte Gelen Güncellemeler

Yeni güncellemenin en büyük süprizi Vantuzlu Top adındaki yeni araç oldu.Camdan bir küre şeklindeki bu tek kişilik araç haritada hızlı bir şekilde ilerleme imkanı sağlarken önünde yer alan vantuzatar ile yüksek binalara tırmanmak ve ağaçlar arasında sallanarak gitmek mümkün hale geliyor.

 Kaçış adlı bir Sınırlı Süreli Mod (SSM). Bu modda oyuncular haritadaki mücevherlerden birini diğer oyunculardan önce bularak haritada ortaya çıkacak 4 minibüsten birine yetişip mücevherle birlikte kaçmak. Mücevher taşıyan oyuncular can ve zırh desteği kazanırken, hareket hızları yüzde 10 oranında düşecek. Ayrıca mücevher alan oyuncular 30 saniye boyunca haritada görünür olacak. Bu da heyecanı katlarken hayatta kalma mücadelesini biraz daha zorlaştıracak.

Ve oyuna gelen kullanıcı havuzu özelliği ile çapraz platformlar arasında oynayabildiğimiz oyun şimdi kullanıcıların ayarlardan aktif etmesi sayesinde aynı platformlarla eşleşme özellipi getirilerek oyunun oynanma zorlugu aynı olacagı için kullanıcılara daha iyi bir oyun zevki sunacağı kesin gibi görünüyor.

Yazar: Ramazan PEKDOĞAN

MAKİNE TEKNİSYENİ

-